Początkowo nasza firma działała jedynie na rynku krakowskim, szybko poszerzyliśmy miejsce wykonywania naszych prac. Możemy pochwalić się wdrożeniami w najróżniejszych rejonach kraju, jak również za granicą. Wykonujemy zarówno pojedyncze meble, jak i pełne umeblowanie dla pensjonatów, hoteli czy restauracji. Każde zlecenie traktujemy jako indywidualny projekt i tworzymy meble w oparciu o predyspozycje Klienta.

 

 

Meble na
wymiar

Misją naszej firmy jest tworzenie mebli dopasowanych do potrzeb Klientów. Kreujemy wnętrza dopasowane do stylu czy koncepcji danego miejsca. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i tworzymy projekt w zgodzie z preferencjami Klienta. Pracujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

 

 

 

Zakres
Prac

Projektujemy i tworzymy meble do domów jednorodzinnych do łazienek, kuchni, salonów, czy sypialni. W naszym portfolio znajdą Państwo meble wykonane dla lokali gastronomicznych, hoteli i sklepów. W zależności od potrzeb i wymagań wykorzystujemy różnego rodzaju materiały, tak by nie tylko miały efektowny wygląd, ale również były trwałe.

 

 

 

Najwyższa
Jakość

Do tworzenia naszych mebli korzystamy tylko ze sprawdzonych produktów najlepszych marek na rynku. Fronty wykonujemy z materiałów od wiodących producentów takich jak WIECH, MEBLEX, MAGURA, HOT. Do pracy wykorzystujemy płyty wiórowe, mdf albo drewno pochodzące od KRONOPOL, KRONOSPAN, EGGER.