Hostel – Innsbruck, Austria

Niewielki hostel u podnóża Alp.

Zobacz

“Modern Main Market Square Apartments”- ul. Sławkowska 4

Nasza najnowsza budowa- Nowe apartamenty w samym centrum Krakowa!- zapraszamy do oglądania!

Zobacz

Pensjonat- okolice Limanowej

Nowoczesny, a zarazem przytulny pensjonat w pobliżu Limanowej.

Zobacz

Osada konna Assanya

Osada Konna to miejsce, gdzie każdy z nas może poczuć się bliżej natury. Nie brakuje w niej grafik z końmi oraz wygodnych miejsc do wypoczynku. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie Osady Konnej Assanya i oficjalnym profilu w serwisie Facebook.

Zajęliśmy się wykonaniem mebli do całego obiektu. Od pokoi, poprzez recepcję, jadalnię, aż po szatnie. W osadzie panuję styl prostoty i niewymuszonej elegancji.

Zobacz

Dworek Białoprądnicki

W Dworku wykonano recepcję i szatnię. Wszystko w jasnej kolorystyce. Postawiliśmy na funkcjonalność i komfort użytkowania. Wieszaki w szatni mają możliwość przesuwania, dzięki czemu bez problemu można nimi manewrować.

Recepcja to miejsce nie tylko pracy, ale również wizytówka każdego budynku. Postawiliśmy na nowoczesny kształt. Do tego nie zabrakło prostych i wygodnych w użytkowaniu szafek. Wszystko w spójnej stylistyce i eleganckim wykończeniu.

Zobacz

Galeria Kazimierz

Punkt gastronomiczny w Galerii Kazimierz. Wykonany z płyt lakierowanych na wysoki połysk.

Stoisko formą przypomina arkę, unoszącą się nad powierzchnią wody.

Zobacz

Hostel Traffic – Poznań

Nowoczesne i ciekawe kolorystycznie wnętrza- nasze prace z roku 2015 i 2017.

Zobacz

Grudnik sp. z o. o.
Monter Shop

Współpracę z firmą Grudnik rozpoczeliśmy w roku 2015. Od tego czasu mieliśmy przyjemność budowania mebli w każdym nowo powstałym salonie Monter Shop z Monter Cafe.

Dotychczas wykonaliśmy zabudowy w: Tychach, Warszawie, Łodzi, Krośnie, Kielcach, Radomiu, Rybniku, Legnicy, Poznaniu, Szczecinie, Pile, Jeleniej Górze, Kaliszu, Koszalinie, Opolu, Bydgoszczy, Toruniu, Płocku, Korczowej i Zielonej Górze.

Zobacz

Recepcja- Hostel Tatamka w Warszawie

Recepcja to miejsce, gdzie przechowuje się ogromną ilość dokumentów, ale również należy tam zachować porządek, ponieważ jest to pierwsze miejsce, które po wejściu widzą Klienci.

Elegancka kolorystyka i spójny wygląd zarówno frontu, jak i szafek w tle. W prostokątnych elementem sprytnie ukryto ogromną ilość szafek, pozwalająca na przechowywanie dokumentów. Nie zabrakło również specjalnych półek na kluczyki do pokoju i wygodnego do pracy biurka.

Zobacz

Stacja Shell

Znana na całym świecie sieć stacji paliw posiada ogromne wymagania dotyczące zarówno stylistyki mebli, jak również ich funkcjonalności. Każdy punkt musi spełniać odpowiednie wymagania narzucone przez koncern.

Meble zostały wykonane w jasnej kolorystyce i posiadają dużą ilość szuflad i półek, co pozwala na wygodne przechowywanie produktów. Stworzyliśmy również specjalne półeczki na drobne artykuły sprzedażowe.

Zobacz

Pub „Pod Prąd” Kraków

Nietypowa zabudowa na szczególne zamówienie, doskonale komponująca się z klimatem miejsca.

Zobacz

Bar w Hostelu Atlantis

Zajęliśmy się wykonaniem lady barowej w złotej tonacji, oraz budową podświetlanych, przeszklonych witryn.

Zobacz

„Chiński Pałac”- Restauracja, Kraków

W „China Palace” wykonaliśmy ramki z szerokim rantem, dodatkowo podświetlane dla wyeksponowania zdjęć, bądź obrazów w nich umieszczonych.

Ponadto zbudowaliśmy witryny, w górnej części całkowicie przeszklone i podświetlone, aby podkreślić wyjątkowość prezentowanych w nich przedmiotów.

Zobacz

Hostel Premium, Kraków

Mimo nowoczesnych nurtów w wystroju wnętrz prostota nadal cieszy się dużą popularnością.

Biała nieskomplikowana szafka, do tego spójne stylem biurko i szafka, posiadająca specjalne miejsca na włącznik światła i gniazdko.

Zobacz